spływ

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Spływy pontonowe - wiele atrakcji a także wspaniałych przygód, które zapadają głęboko w pamięć

Rafting po rzece
Autor: JeffWicklein
Źródło: http://www.flickr.com
Sezon letni jest czasem, w jakim mamy największą ochotę na zapewnienie sobie przygód, które będziemy wspominać przez cały kolejny rok. Jak wiemy, wszystkie sporty wakacyjne zwłaszcza dyscypliny, jakie możemy uprawiać nad wodą, za sprawą czego mamy możliwość, aby łączyć rewelacyjną zabawę i nutką orzeźwienia. Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio spływy pontonowe, za sprawą których możemy cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami.
Archiviato in:

Czy trzeba kupić własne kajaki

Sporty wodne
Autor: chris walker
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy mieli okazję uczestniczyły w spływie kajakowym doskonale wiedzą, że nie trzeba mieć własnych kajaków. Zresztą prawda jest taka, że niewiele osób posiada w domu kajak. Nie jest to u nas w kraju tak popularny sprzęt jak rower. Wiadomo, że są ludzie, którzy posiadają własne kajaki.
Archiviato in:

Pełne wrażeń wyprawy kajakiem

spływ kajakowy weekend
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Jesień się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest dość ciepło i ładnie. Mimo, że wakacje minęły, to warto wykorzystywać ładne weekendy na relaks na świeżym powietrzu. Możliwości jest dużo, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek mamy w Polsce dużo, więc najczęściej nawet nie trzeba daleko jechać, aby tej przyjemności zaznać. Naturalnie najlepsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam można znaleźć wiele pięknych dopływów, kipiących barwami zakamarków.