społeczeństwo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego jest sens umawiać się na randki w sieci?

randka
Autor: Philip Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Większość osób zastanawia się dziś jak prosto jak również skutecznie odszukać miłość swego życia lub także przeżyć jakąś niespecjalnie zobowiązującą przygodę miłosną. Kwestia miłości i rozmaitych jej aspektów nigdy w historii nie była prosta, lecz także nigdy przedtem nowoczesne społeczeństwo nie dysponowało tak specjalnymi metodami, pozwalającymi lepiej dostosować do siebie wielu partnerów, już na etapie wyboru podejmując określone decyzje co do dążeń relacji uczuciowej.

Wszędzie słychać wątpliwość: gdzie się podziali Ci faceci? Czy prawdziwych facetów już naprawdę nie ma?

polowanie
Autor: per Corell
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że prawdziwych facetów już nie ma. Zewsząd ogłasza się, że nastała epoka narcyzów, czyli mężczyzn zapatrzonych w siebie, mężczyzn bez właściwości, bez cech, które powinny być ich chlubą. To prawda, że coś się zmieniło, lecz nie jest to jedynie wina facetów. Dawniej po prostu życie było prostsze, dzisiaj zmieniło się wiele rzeczy, a rezultaty są takie, że role społeczne i kulturowe się trochę pomieszały. Mimo wszystko, mężczyźni jako gatunek istnieją, są jednocześnie bardziej elastyczni niż kiedyś.