stres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Planszówki - przepis perfekcyjny na wieczór pełen rozrywki i radości

prawo dżungli
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj większość ludzi żyje w istotnym natłoku zadań i wielkim stresie spowodowanym pracą. Z tego też powodu coraz wyraźniej cenimy wolny czas, który możemy przeznaczyć familii i krewnym.
Archiviato in:

Czy dorosły facet winien młócić w komputerowe gry?

wojna o pierścień
Autor: Selena N. B. H.
Źródło: http://www.flickr.com
Powodzenie gier komputerowych regularnie rośnie. Grają nie jedynie dzieciaki, ale również dorośli, tak mężczyźni, jak również panie. Gry stały się w dzisiejszych czasach jedną z najpopularniejszych form zabawy i spędzania wolnego czasu.
Archiviato in:

Czy oddziaływanie gier komputerowych na nasze dzieci naprawdę bywa aż tak negatywny?

wokalista
W epoce ogólnodostępnego Internetu ciężko jest ochronić maluszka przed jego oddziaływaniem. Bywa on obecnie tak popularny, natomiast jego zasięg tak olbrzymi, że nierzeczywisty świat coraz dosadniej postrzegany jest w świadomości naszych maluszków jako druga realność.

Pierwsza randka - porady na jaki temat rozmawiać, w co się ubrać i gdzie pójść

Pierwsza randka
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Czy myśląc o pierwszej randce masz tremę i poddenerwowanie? Możesz prosto przezwyciężyć stres i niepewność ustalając wcześniej najistotniejsze elementy spotkania, w końcu najtrudniejszy etap - którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki kilku skutecznym pomysłom świetnie spędzisz czas.
Archiviato in: