technologia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poszukujesz dokładnych informacji o transmitowanych filmach w telewizji? Przeglądnij program w sieci

tv
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie nadzwyczaj cenią sobie wygodę i szybki dostęp do danych. Jest to w przeważającej części spowodowane wzrastającym postępem techniki i zwiększającym się zasięgiem internetu. Dzisiaj niemalże każdy człowiek ma do niego dojście i w każdym momencie może sprawdzić pociągające go informacje.

Elektrosprzęt – jak sprawić, ażeby był trwalszy?

bateria
Współcześnie chyba każda osoba korzysta z różnego typu urządzeń elektrycznych, także tych drobnych. Wszyscy mamy telefony komórkowe, nierzadko nawet po kilka, poza tym aparat cyfrowy, tablety, odtwarzacz mp3.
Archiviato in:

Druk wodny jako nowoczesna technologia nanoszenia deseni

wzory
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Hydrografiką oznaczamy procedurę naniesienia obrazu na rozmaitego typu powierzchnie. Może to być plastik, ceramika, drzewo, bądź szkło. Dzięki tej procedurze można przenieść obraz na przestrzenie płaskie, oraz te o nieregularnym konturze.

Poszukiwacz skarbów na miarę współczesnego świata

chłopiec gra na laptopie
Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo współczesna technologia mknie do przodu z prędkością światła. Dlatego własnie powstają nowe serie gier, którymi możemy się pasjonować już jedynie na playstation 4. Producenci gier i owych konsoli chcą wspólnie zdobywać rynek. Jednak dla graczy, którzy uwielbiają nowinki, ani kupno nowej konsoli ani też nowej gry nie będzie czymś niesamowitym, a już na sto procent nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno wyszła kolejna seria uncharted 4, gdzie nadal jesteśmy awanturnikiem, który szuka skarbów.
Archiviato in:

Jak zagwarantować sobie wirtualną zabawę na najwyższym poziomie?

Xbox One
Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com
Nikomu chyba nie trzeba mówić o tym, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka jest obecnie tak rozwiniętą dziedziną, że dosłownie każdy z nas znajdzie w niej bardzo wiele interesujących dla siebie możliwości. Na pewno dobrze będzie zainteresować się tym tematem trochę bliżej, bo może to być rewelacyjna propozycja dla każdego, kto tylko chciałby wykorzystywać swój czas w rzeczywiście atrakcyjny sposób, świetnie się przy tym bawiąc.