turystyka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W przypadku kiedy rozmyślasz o egzotycznych wyjazdach, ale nie zamierzasz przepłacić, szukaj wycieczek także poza granicami kraju

tajladia
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Egzotyczne wakacje marzą się wielu osobom – wszak któż nieraz nie chciałby uciec od stresów oraz obowiązków, żeby poleżeć na pięknej plaży, słuchać szumu morza i pić drinka z kolorową parasolką? Takie wyjazdy mieszczą się obecnie w zasięgu ręki, ponieważ biura turystyczne oferują coraz ciekawsze wycieczki w piękne rejony świata. Wystarczy zgromadzić potrzebne środki i będzie można wyruszyć na spotkanie z przygodą!

wczasy w Olsztynie to imponujący plan - zarezerwuj nocleg już dziś

hotel
Źródło: pixabay.com
Nie posiadasz planów na tegoroczne wczasy? Nie masz zamiaru znowu jechać nad Morze Bałtyckie czy też w góry? Już dziś zabukuj swój urlop w jednym z Polskich miasteczek i spędź niecodzienny tydzień. Z całą pewnością musisz odwiedzić województwo warmińsko-mazurskie, jeśli uprzednio nie byłeś w tym rejonie naszego państwa. Godnym rekomendacji miastem jest Olsztyn, jaki umiejscowiony jest niedaleko jezior oraz lasów.

Udane wczasy w Ustroniu Morskim

polskie morze
Autor: eutrophication&hypoxia
Źródło: http://www.flickr.com
Ustronie Morskie, mieszczące się na Morzem Bałtyckim, to wyborna miejscowość turystyczna, jaka posiada wiele do zaoferowania. Ustronie Morskie systematycznie przyciąga mnóstwo osób, które potrzebują spędzić urlop czy też wczasy nad ślicznym Bałtykiem.

Jakie atrakcje zaproponować może dla odwiedzających Szczyrk, baza noclegowa w tym mieście.

Beskidy
Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób słysząc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o wielkich kopalniach i hałdach przy elektrowniach. A tymczasem rejon ten może całkiem sporo zaoferować również dla gości, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów w kierunku południa rozpościera się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.
Archiviato in:

Miasto Gdańsk

Gdańsk
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niezwykle bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska, Tatry
Autor: Brandon Atkinson
Źródło: http://www.flickr.com
Położona na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to świetne miejsce do podziwiania uroku Tatr - nic, więc dziwnego, że każdego roku coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu urlop a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najbardziej znanego miejsca na urlop 2014, ferie i wakacje.

Darłówko - doskonały propozycja na urlop 2014|Wakacje w Darłówku

Morze, mewa
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do morza Bałtyckiego rzeki Wieprzy, która rozdziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy ułatwia most zwodzony zbudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego typu zabytkiem w naszym kraju.

Wypoczywaj w Polsce niezależnie od pory roku

Narty, sporty zimowe
Autor: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek 2014!