upominek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gra planszowa - pierwszorzędny pomysł na wspólny, familijny wieczór

styl
Autor: Sigma international
Źródło: Sigma international
Obecnie ludzie wyszukują coraz ciekawszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wieczory z przyjaciółmi są najistotniejszym czasem, który powinno się odpowiednio zaplanować i pozytywnie spędzić, by później mieć co wspominać.
Archiviato in:

Rozgrywki planszowe to kapitalny sposób na wspólny wieczór z bliskimi pełen wrażeń

pokój 25
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ludzie szukają coraz to lepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wieczory z przyjaciółmi są relewantnym czasem, który powinno się odpowiednio zaplanować i pozytywnie spędzić, żeby później mieć co wspominać.

Świetne świąteczne prezenty czyli czemu maluchy uwielbiają otrzymywać klocki lego na gwiazdkę.

Lego
Autor: Mark Longair
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliżające się szybko Święta Bożego Narodzenia to dla każdego malucha czas wielkiej magii. Pierwszy padający śnieg, ubieranie choinki lub przygotowywanie wigilijnej wieczerzy to chwile, za którymi się tęskni przez resztę roku. Ale chyba najbardziej wytęsknione jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, czyli wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztą\Zresztą trudno się dzieciom dziwić, że z takim utęsknieniem oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich chwil, kiedy dostaje się prezent jest raptem parę, a Boże Narodzenie jest chyba najprzyjemniejszym z nich.
Archiviato in:

Kreatywne prezenty na trzydziestkę

kolacja
Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to bardzo dużo chwil przełomowych. Zazwyczaj są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, gdyż podobno wtedy rozpoczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest niemniej jednak jeszcze wyraźnie zarysowana, toteż bez problemu możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć oba stany i mieć z tego fantastyczną uciechę. Zmiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć różnych aspektów.