Urodziny

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Smakowite ciasto czekoladowe jest idealne w każdej sytuacji

czekoladowy tort urodzinowy
Autor: Hannah G
Źródło: http://www.flickr.com
Pewne potrawy nie tylko doskonale smakują, ale posiadają też funkcję symboliczną. Do takich z pewnością powinniśmy zakwalifikować tort czekoladowy. O jakim symbolizmie może tu być mowa? Wprawdzie niełatwo określić jakieś konkretne znaczenie, jedno jest za to niepodważalne: tort czekoladowy nadaje się świetnie na praktycznie każdą istotną okazję. To dowód podziękowań, miłości albo podziwu. Kiedy warto wybrać właśnie przepyszny tort z czekolady?

Oferty prezentów

tort z okazji 60-lecia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Z urodzinami najbliższej osoby bywa niejednokrotnie pewien zasadniczy problem - co właściwie jej kupić? Selekcja należytego prezentu dla osób w każdej płci i wieku nie zdaje się być często sprawą nieskomplikowaną.
Archiviato in:

Niezwykłe urodziny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Nadal krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Najczęściej na tym etapie mamy już całkiem duże dzieci, dobrą pracę i swoje miejsce na ziemi. Albo całkiem odwrotnie - decydujemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Należy ten dzień szczególnie zaznaczyć.

Kreatywne prezenty na trzydziestkę

kolacja
Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to bardzo dużo chwil przełomowych. Zazwyczaj są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, gdyż podobno wtedy rozpoczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest niemniej jednak jeszcze wyraźnie zarysowana, toteż bez problemu możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć oba stany i mieć z tego fantastyczną uciechę. Zmiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć różnych aspektów.