uzdrowiska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym Ziemia Kłodzka zachęca turystów, najbardziej popularne atrakcje warte odwiedzenia w tym rejonie

Duszniki-Zdrój
Autor: David Short
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów Polski jest Kotlina Kłodzka. Nie jest ona rozległa obszarowa, tak naprawdę w każde miejsce można prosto dojechać albo rowerem, autem czy przy pomocy dobrze rozbudowanej komunikacji zbiorowej. Jednak jest to teren bardzo bogaty w najróżniejsze atrakcje przyrodnicze, historyczne i rozrywkowe, że w każdym roku przybywają tam tysiące turystów.

Kołobrzeg - przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Kołobrzeg i Władysławowo to popularne kurorty morskie i uzdrowiska, niemniej jednak ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego świadectwem są ocalone do dzisiaj fortyfikacje. Sporo z nich jest adaptowanych do spełniania innych, dzisiejszych funkcji i służą one równocześnie mieszkańcom miasta, jak i turystom. Każdy, kto ceni sobie czynny odpoczynek, organizując wakacje 2014 może, więc zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Wypoczywaj w Polsce niezależnie od pory roku

Narty, sporty zimowe
Autor: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek 2014!