weekend

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zainteresowania – warto mieć jakieś ukochane zajęcie

hobby
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wolny czas – chyba każdy zapewne lubi go mieć. Jednak nie zawsze w nadmiarze. Reguła jest z reguły taka, że kiedy zbyt często nie mamy większych obowiązków, to najczęściej swój czas marnujemy. Marnujemy go na bzdury, wykorzystujemy do mało konstruktywnych rzeczy, nierzadko sami później nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co właściwie robiliśmy. Tymczasem, gdy mamy go znacznie mniej, to staramy się nie tracić ani chwili.
Archiviato in:

Czy mieszkając w Wielkiej Brytanii można mieć nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości?

Randki w sieci
Autor: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl
Od dawna Polacy należą do jednej z największych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wejściu Polski do Unii przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii głównie w celach zarobkowych. Wielokrotnie zdarza się, że ktoś, kto zakładał wyjazd na parę miesięcy, zostaje w Anglii parę lat lub rozważa osiedlenie się tam na stałe.

Jakie są najwspanialsze lokalizacje na aktywne spędzenie długiego weekendu?

Weekend majowy to dla wielu z nas ulubiony czas na pierwszy wiosenny wypoczynek. Jeśli pogoda sprzyja, warto spędzić te kilka majowych dni na świeżym powietrzu, z daleka od zgiełku miasta i codziennych problemów. Wybierając miejsce wypoczynku warto wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, ile czasu zajmie nam dotarcie do celu. Skoro weekend majowy to tylko kilka dni wolnego, chyba nie warto marnować za dużo czasu w aucie. Po drugie powinniśmy sprawdzić, ile będzie nas kosztowała cała wycieczka. I na koniec po trzecie, czy miejscowość, którą wybraliśmy, nie będzie zatłoczona ludźmi.
Archiviato in:

Aktywności poza mieszkaniem jako recepta na wartościowe spędzanie wolnego czasu

Łowienie ryb
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu zimy nierzadko zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Lwią część czasu przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach- w domu czy w biurze. A przecież jest tak wiele możliwości, aby aktywnie spędzić choćby odrobinę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerem, szczególnie ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, lecz wybór jest dalece większy.

Niezwykłe urodziny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Nadal krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Najczęściej na tym etapie mamy już całkiem duże dzieci, dobrą pracę i swoje miejsce na ziemi. Albo całkiem odwrotnie - decydujemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Należy ten dzień szczególnie zaznaczyć.

Konsola do gier dla wszystkich

Piątkowy wieczór to idealna pora na imprezę wśród przyjaciół. Co prawda z założenia ludzie inteligentni nie potrafią się nudzić, ale twórcy gier i zabaw zdecydowali się zatroszczyć się, aby faktycznie tak było.
Archiviato in: