woda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak troszczyć się o swoje koty, żeby nie stanowiły one jakiegokolwiek zagrożenia dla dobrego samopoczucia lokatorów

Koty
Choć przywykło się uważać, że kotki uwielbiają chodzić własnymi drogami, a nawet, że bywają fałszywe oraz nieobliczalne, to bywają zwierzakami niezwykle często hodowanymi i to nawet przez panie mieszkające w kamienicach w sporych miastach. Oczywiście o dużo lepszym miejscem dla takich pupili pozostają gospodarstwa położone na obszarze wsi, bo tu mają idealne warunki do egzystencji. Jednak niezależnie od tego, gdzie mieszkają nasi ulubieńcy, zawsze muszą być obżarci i czyści.
Archiviato in:

Jakiego rodzaju akcesoria są niezbędne każdej osobie, która chce trzymać pupila w swoim mieszkaniu

Dzieci z psem
Źródło: http://pixabay.com
Posiadanie nawet najmniejszego zwierzątka staje się nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Chomik czy papużka to doskonały pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile rzecz jasna zadeklaruje on już na początku, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei pozostałe dzieciaki preferują trochę większe zwierzaki, czyli na przykład kota albo psa. Bez względu na to, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, w każdym przypadku trzeba będzie dokupić kilka koniecznych gadżetów.
Archiviato in:

Jak zadowolić osobę, której pasją jest łowienie ryb?

Wyprawa na ryby
Autor: daniel_jurena
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób ma hobby. A jeśli wciąż nie mamy swojej ulubionej pasji, to natychmiast musimy ją znaleźć. To w jaki sposób przeżywamy nasz swobodny czas niesłychanie wpływa na późniejszą efekty naszej pracy. Stąd tez należy zajmować się rzeczami, które sprawiają nam wielką frajdę.

Majsterkujesz? Wspomóż środowisko!

Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Autor: Betafence
Źródło: Betafence
Człowiek w czasie szybkiego marszu technicznego silnie wpłynął na środowisko. Toksyczne śmierci z setek fabryk zatruły wodę i atmosferę. Wielkie eksploatowanie lasów zniszczyło dużo delikatnych ekosystemów i spowodowało, że do atmosfery idzie mniej czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bogatej roślinności. Wiele gatunków zostało mocno skrzywdzonych przez bezmyślną działalność ludzkości.
Archiviato in: