wokalista

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Klasyki wśród muzycznych propozycji

led zeppelin
Autor: Paul Hudson
Źródło: http://www.flickr.com
Legendarny zespół motorhead znany jest słuchaczom nie tylko tym wytrawnym. Zaciekawienie muzyką tej grupy wzięła się szczególnie z nowatorskości, która przełożyła się na istny komercyjny sukces grupy. Zespół z sukcesami tworzy do dzisiaj i ciągle rozbudowuje swój własny styl. Album taki jak Overkill zaciekawił wielu muzyków oraz artystów ogólnie, więc zespół ma się czym pochwalić. Światowy sukces i rozpoznawalność w wyjątkowo szerokich kręgach to najlepsza nagroda dla tych brytyjskich muzyków.

Utwory, które ukształtowały rock

gitara
Źródło: http://www.morguefile.com/
Chociaż w dwudziestym pierwszym wieku światowych i fascynujących jest ogrom zespołów rockowych, to Deep Purple i Pink Floyd są zdecydowanie tymi, które zdecydowały o teraźniejszości rocka, a i obecnie są jednymi z najchętniej słuchanych grup. Te wysoce rozwinięte brytyjskie zespoły podbiły publiczność swoim fenomenalnym brzmieniem, jedynym w swoim rodzaju podejściem do muzyki i tajemniczymi tekstami.