wydarzenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób przygotować rodzinną imprezę?

impreza
Autor: FotoPlus Collective
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzinne uroczystości to wydarzenia niezwykle przyjemne, ponieważ gromadzą bliskich w jednym miejscu i umożliwiają dłuższą konwersację z krewnymi, z którymi nie widujemy się przesadnie często. Niestety nie jest w ogóle prosto zaplanować takie spotkanie. Wynika to nie tylko ze względów dotyczących dostępności konkretnych osób, ale względów technicznych. Często nasze mieszkania są tak małe, iż nie mogą pomieścić kilkunastu czy nawet większej grupy osób. Między innymi z tego względu coraz większym zainteresowaniem pochwalić się mogą imprezy organizowane poza domem.

Bardzo dobra oprawa muzyczna to sukces udanej zabawy

Gra na skrzypcach i wiolonczeli
Autor: Ted and Jen
Źródło: http://www.flickr.com
Planowanie imprez wymaga wiele zaangażowania jak i bardzo dużo czasu. Nie jest to wyłącznie wybór właściwego miejsca jak i wybór jedzenia. To sporo, dużo więcej kwestii do załatwienia.
Archiviato in:

Co to jest Indiegogo Polska?

Zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na formę spędzania przez nas wolnego czasu, ale dodatkowo bardzo często stanowią źródło, z jakiego gromadzimy informacje. Jak się okazuje, obecnie mają wpływ również na rozwój przedsiębiorczości. Przykładem są portale crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób finansowania różnorodnych projektów.

Incentive - jedynie dla dużych firm? Wyjazdy motywacyjne

Incentive
Źródło: www.orlicatravel.pl
Incentive - to nie dla wszystkich znane określenie, które określa pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla firm, mających na celu lepsze poznanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Zatem to nic innego jak sławne wyjazdy integracyjne.