zabytki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przyrodnicze (i nie wyłącznie) atrakcje Pienin należy zobaczyć?

Pieniny, góry
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Pieniny to fantastyczny masyw skalny w regionie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, zatem wziąć ten teren pod uwagę planując odpoczynek w górach!

Dlaczego warto wybrać się w Bory Tucholskie?

Jezioro, Bory Tucholskie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Tajemnica zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego perfekcyjne miejsce na odpoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.

Kołobrzeg - przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Kołobrzeg i Władysławowo to popularne kurorty morskie i uzdrowiska, niemniej jednak ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego świadectwem są ocalone do dzisiaj fortyfikacje. Sporo z nich jest adaptowanych do spełniania innych, dzisiejszych funkcji i służą one równocześnie mieszkańcom miasta, jak i turystom. Każdy, kto ceni sobie czynny odpoczynek, organizując wakacje 2014 może, więc zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Miasto Gdańsk

Gdańsk
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niezwykle bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.

Doskonały urlop rodzinne w Gąskach

Morze Bałtyk, mewa
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Gąski to wieś wakacyjna mieszcząca się na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Jest zaliczana do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym decydując się na to miejsce na odpoczynek nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to dodatkowy plus dla turystów, którzy okazjonalnie chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą ilością barów i dyskotek.

Darłowo - super miejsce na wakacyjny wypoczynek w 2014r.

Morze, Bałtyk
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Darłowo to popularna miejscowość letniskowa, bardzo często wybierana na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim. Znajduje się u ujścia rzeki Wieprzy. Ma dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje wakacje może powoli rezerwować pokoje gościnne. Darłowo czeka już albowiem na wczasowiczów.

Które miejsca warto odwiedzać z dziećmi?

Krzywy Domek w Sopocie
Autor: dungodung
Źródło: http://www.flickr.com/
Organizacja rozlicznych noclegów dla grup zorganizowanych, jakie składają się z młodzieży nie należy do zadań łatwych nie tylko dlatego, że młodzi ludzie znani są ze swych niekiedy zbyt wygórowanych wymagań. Nie bez znaczenia wydaje się także i to, że niedostatek dodatkowych sposobów na spędzanie czasu może wpływać na młodych ludzi trochę destrukcyjnie, sprawiając także to, że sami rozpoczną je sobie tworzyć. Gdzieniegdzie jak choćby w Krynicy (http://www.eholiday.pl/noclegi-krynica_zdroj-20574.html) ten problem został rozwiązany